GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

Aktualności

Dyżury na siłowni

Zimne poranki i pierwsze przymrozki skłaniają do poszukiwania ciepła i motywacji! ????❄️ Jeśli brakuje Ci pomysłu na aktywność, wpadnij do naszej siłowni, gdzie nie tylko ogrzejesz ciało, ale także znajdziesz wsparcie trenera i energię innych, gotowych pokonać chłodną aurę razem z Tobą! ????????️‍♀️
Do zobaczenia! ????

 

Zajęcia Taśmy ALFA

Cześć i czołem! ????
Jeżeli często popołudniami nie macie czasu, by do nas wpaść i poćwiczyć to z ogromną przyjemnością zapraszamy was na wieczorne zajęcia z taśmami ALFA! ????????????
Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 20.15 z naszą cudowną Anią Szlendak, która na pewno sprawi, że każdy z was wyjdzie z zajęć z wielkim uśmiechem jak i satysfakcją. ????
Takie zajęcia na pewno dostarczą wam więcej wrażeń niż wieczorne oglądanie Netflixa! ????
Zatem seriale przełóżcie na weekend i wpadajcie do nas „polatać” na taśmach! Do zobaczenia! ????

Atmosfera na zdrowie

Aktywna Mama

Na zajęcia grupowe Aktywna Mama mogą uczęszczać kobiet w ciąży oraz po ciąży. Zajęcia skupiają się na wzmacnianiu ciała przy wykorzystaniu ciężaru ciała, gum mini band czy piłek. ????????
Trening ma na celu przygotowanie kobiet do zmian zachodzących w ich ciele podczas ciąży oraz ograniczenie bolesności takich obszarów ciała jak kręgosłup oraz plecy.
Zajęcia będą zawierały element pracy oddechowej, pracy nad rozluźnieniem mięśni dna miednicy, które są bardzo ważne podczas ciąży ale również po ciąży. Uczestniczki zajęć będą świadomie pracować ze swoim ciałem przez cały okres ciąży. ????????

Kaucje zwrotne

Drodzy Klubowicze, dbając o Wasz komfort i motywację do codziennych treningów w naszym klubie, pod okiem najlepszych trenerów, zdecydowaliśmy się wprowadzić KAUCJĘ, czyli jednorazową, zwrotną opłatę w wysokości 20zł pobieraną na poczet nieodwołanych zajęć.

KAUCJA:

• zapewnia możliwość rezerwacji miejsca na zajęciach,

• jest płatna GOTÓWKĄ (20 zł)w recepcji klubu,

• przepada w przypadku nieobecności lub nieodwołania zajęć najpóźniej 3h przed ich rozpoczęciem i aby móc ponownie dokonać rezerwacji na zajęcia należy uiścić ją ponownie,

• jest zwrotna, czyli można ją odzyskać w dowolnym momencie na życzenie klienta.

Zapraszamy wszystkich korzystających z zajęć grupowych do uregulowania kaucji w recepcji klubu, również osoby korzystające z kart Multisport Benefit, Fit Profit, Medicover oraz PZU Sport. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą.

Nowe zajęcia!

Kochani! ????
Od czerwca nasza Karola ma przyjemność zaprosić Panie na nowe zajęcia: Aktywna Mama. ????
Zajęcia te startują od 15 czerwca w każdy czwartek o godz 10.30. Serdecznie zapraszamy! ????

 

12 urodziny Atmo ❤️

Zapraszamy na naszego facebooka po zdjęcia z urodzinowej imprezki! ❤️