GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

manager klubu

Małgorzata Oryńska

Małgorzata Oryńska

Manager Klubu
e-mail: m.orynska@atmosfera-fitness.pl

Jestem absolwentką Stosunków Międzynarodowych ze specjalizacją Marketing Międzynarodowy na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją przygodę z branżą fitness rozpoczęłam jeszcze na studiach, kiedy to pracowałam w recepcji jednego z łódzkich fitness klubów. Od początku czułam, że to idealne miejsce dla mnie. Swoją wiedzę i kompetencje w zakresie obsługi klienta oraz branży fitness stale poszerzam biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach. To co sprawia, że jestem szczęśliwa to moja rodzina i przyjaciele. Wrodzony optymizm sprawia, że każdego dnia znajduję masę powodów do radości i uśmiech wiecznie widnieje na mojej twarzy. Kocham sport i od lat towarzyszy mi on niemal każdego dnia. Jestem również licencjonowanym instruktorem Indoor Cycling i spełniam się także jako instruktor tych zajęć. W wolnych chwilach uwielbiam jeździć na rowerze, spacerować, czytać książki i gotować.

 

Dla mnie w pracy najważniejsza jest:
atmosfera, która sprawia, że przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy oraz kontakt z ludźmi, dzięki którym każdego dnia uczę się czegoś nowego.


Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
poczucie spełnienia. Uważam, że to najlepsza branża na świecie, ponieważ pomagamy ludziom - dbamy o ich zdrowie fizyczne i psychiczne, a często nawet  spełniamy ich marzenia... :)