GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

opis zajęć grupowych

1000 kcal kettelbell

To zajęcia, w trakcie których wykorzystujemy odważniki kettlebell o różnej wadze. To świetny trening redukujący tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim umożliwiający harmonijne kształtowanie sylwetki, poprawiający siłę i wytrzymałość oraz panowanie nad własnym ciałem. Z odważnikiem kettlebell wykonujemy dwa rodzaje ćwiczeń – zamachowe, które rewelacyjnie stymulują nasze serce i pomagają spalić zbędne kalorie, oraz ćwiczenia wzmacniające, które pięknie rzeźbią nasze ciało. Zajęcia polecamy osobom średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

 

Płaski Brzuch

Na tych zajęciach wspaniale wzmocnisz mięśnie brzucha, ud, pośladków oraz pleców, przez co Twoja sylwetka zdecydowanie się zmieni. Trening prowadzony jest przy dynamicznej muzyce, a sekwencje kroków są proste, tak aby każdy uczestnik był w stanie wykonać wszystkie ćwiczenia.

 

ATM WOD

Chcesz wznieść swoje treningi na wyższy poziom? Proponujemy Wam nową odsłonę zajęć. Wysoka intensywność ćwiczeń i wykorzystanie ruchów funkcjonalnych sprawi, że na tych zajęciach poprawisz swoją sprawność, spalisz zbędne kalorie i poprawisz wygląd całej sylwetki! Trening ten polecamy zarówno średniozaawansowanym i zaawansowanym Panom, jak i Paniom.

 

Indoor Cycling P1

Doskonałe zajęcia dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, na których dowiesz się, jak prawidłowo ustawić rower, zapoznasz się z techniką i obowiązującymi pozycjami jazdy. Ta 50-minutowa lekcja pozwoli Ci na rozwijanie sprawności, wytrzymałości i spalanie tkanki tłuszczowej. Poprzez indywidualną regulację oporu, sam decydujesz o stopniu intensywności swojego treningu. Jazda na specjalnym rowerze Tomahawk nie obciąża stawów, a więc jest bezpieczna również dla osób otyłych.

 

Indoor Cycling P2

Intensywny trening na rowerach stacjonarnych wykorzystujący wszystkie wcześniej poznane techniki jazdy, w różnych konfiguracjach. Są to zajęcia dla osób, które poznały już podstawowe techniki stosowane w tego rodzaju treningach. Szybkie zmiany pozycji i duża intensywność sprawia, że jest to świetny trening wytrzymałościowy! Tutaj naprawdę można się zmęczyć. To także wspaniała forma ćwiczeń dla osób uprawiających kolarstwo.

 

Indoor Cycling Mix Class

Wybierz Mix Class'y, jeśli nie jesteś jeszcze pewien swoich rowerowych możliwości! W trakcie zajęć będziesz mógł wybrać, czy chcesz dołączyć do grupy zaawansowanej, czy jechać razem ze średniozaawansowanymi i początkującymi.

 

Zumba

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, kształtującym sylwetkę, poprawiającym kondycję oraz wyzwalającym potężne dawki pozytywnej energii. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Na zajęciach usłyszysz rytmy takie jak merenge, salsa, cumbia, reggeton i inne. Kombinacja kroków to unikalna formuła Zumby. ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie. Zajęcia te są dynamiczne i efektywne – prowadzone metodą interwałową gwarantują poprawę wyglądu sylwetki i wydolności.

 

ATM Sylwetka

Są to zajęcia z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu modelującego i wzmacniającego mięśnie całego ciała (Ovoball, Body Ball, ciężarki, obciążenia na nogi, tubbingi, krótkie gumy). Budują wytrzymałość, redukują tkankę tłuszczową.

 

Mobility Stretch

Zajęcia obowiązkowe dla każdego, kto ceni sobie sprawność fizyczną. Jest to forma zajęć przywracająca oraz poprawiająca optymalny zakres ruchu, tak aby w dowolnej dyscyplinie czy też życiu codziennym mieć więcej siły, być bardziej wydajnym i móc zrobić więcej czy też nie zatrzymać się, a osiągać coraz więcej, realizując cele treningowe. Rozluźnienie tkanek miękkich sprzyja regeneracji, szybszym efektom oraz braku bolesności po ciężkim treningu. Zaleca się minimum 10 minut mobilizacji każdego dnia, zapraszamy na zajęcia, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, jak bezpiecznie to robić.

 

TRX

To rewelacyjny trening funkcjonalny w zupełnie nowej odsłonie. Jeśli szukasz zastępstwa dla odważników, kettli i sztang, spróbuj poćwiczyć z ciężarem własnego ciała! Taśmy TRX służą do treningu w podwieszeniu, podczas którego uruchomisz mięśnie globalne i lokalne, odpowiedzialne za stabilizację sylwetki. Możliwość bardzo szybkiej zmiany obciążenia pozwala na swobodne dostosowywanie poziomu trudności treningu do swoich potrzeb. Dzięki TRX skutecznie wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję i uelastycznisz ciało.

 

TRX Medical

Jeżeli nie miałeś nigdy styczności z systemem TRX lub pragniesz poprawić swoje osiągnięcia, cierpisz na bóle stawów lub kręgosłupa, lub jeżeli do tej pory uważałeś, że ten rodzaj treningu jest poza Twoim zasięgiem – trzeba coś zmienić! TRX Medical to zajęcia, w trakcie których poznasz zasady pracy z systemem podwieszanym, nauczysz się go obsługiwać i wykonywać ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.

 

Deep Work

Jest treningiem wymagającym, intensywnym i dynamicznym. To doskonały trening uzupełniający zajęcia wzmacniające, ćwiczenia na siłowni czy sporty wytrzymałościowe. Dynamiczna praca przeplatana spokojniejszymi ćwiczeniami oraz izometrią tworzy współczesny trening interwałowy. Za efektywność treningu deep work odpowiada połączenie naprzemiennego napinania i rozluźniania mięśni w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi w rytmie energetyzującej muzyki.

 

Zajęcia dla dzieci

To zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę, dedykowane wszystkim dzieciom między 3 a 8 rokiem życia. Na najmłodszych czekają gry i zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, taneczne i ogólnorozwojowe. W trakcie ich trwania dzieci nie tylko wspaniale się bawią, lecz również poprawiają kondycję i wydolność. To doskonała zabawa, której najlepszym dowodem są szczere uśmiechy uczestników!

 

Zajęcia dla Seniorów

Zajęcia prozdrowotne, nastawione na wzmacnianie całego ciała, stworzone z myślą o osobach starszych. Poprawiają gęstość kości, która maleje z wiekiem, przez co te stają się podatne na złamania i urazy. Zajęcia gwarantują sprawność fizyczną oraz świetne samopoczucie każdego dnia. Są dostosowane do możliwości uczestników. Trening prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy.

 

TRX Senior

Zajęcia prozdrowotne z wykorzystaniem taśm TRX, nastawione na wzmacnianie całego ciała, stworzone z myślą o osobach starszych. Dzięki taśmom pracujemy w obciążeniu całego ciała, mamy możliwość dobrania obciążenia do indywidualnych możliwości. Te zajęcia polecane są przy różnego rodzaju dolegliwościach bólowych, gdzie nie wskazane jest dodatkowe obciążenie ciała. Zajęcia gwarantują sprawność fizyczną oraz świetne samopoczucie każdego dnia. 

 

Joga Senior

Zajęcia prozdrowotne nastawione na równomierne wzmacnianie i rozciąganie całego ciała, stworzone z myślą o osobach starszych. Dzięki różnym pomocom używanym podczas zajęć każdy niezależnie od poziomu sprawności fizycznej będzie mógł bezpiecznie wykonać wszystkie pozycje oraz czerpań z nich korzyści. Joga dla seniora to zrównoważona forma ruchu w spokojnym tempie z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała. Podczas zajęć będziemy się koncentrować na obszarach mających wpływ na utrzymanie prawidłowej postawy oraz kreowaniu w ciele jak największej ilości przestrzeni, co zaowocuje uczuciem lekkości oraz zwiększeniem świadomości własnego ciała.

 

Zdrowy kręgosłup

Trening polecany każdemu – ma zarówno charakter profilaktyczny, jak i terapeutyczny. Ćwiczenia obejmują wszystkie obszary ciała mające wpływ na utrzymanie prawidłowej postawy oraz odpowiednich napięć mięśni stabilizujących sylwetkę. Zajęcia ukierunkowane są na zwiększenie świadomości ciała. W trakcie treningu wykorzystywane są różne metody pracy z ciałem m.in. Pilates, Stretch.

 

Power bands

Jest to trening z wykorzystaniem głównie gum oporowych w połączeniu z innym sprzętem jak stepy, sztangi, kettle. Zajęcia nie tylko modelują sylwetkę, ale również rozwijają wydolność, koordynację ruchową oraz budują wytrzymałość mięśniową. Różnorodna forma treningu nie pozwala się nudzić i wszechstronnie rozwija całe ciało. Zajęcia power bands oparte są na treningu interwałowym, który uznany jest za jedną z najskuteczniejszych form spalania tkanki tłuszczowej. Różny opór gum powerbans pozwala indywizualnie dopasować intensywność ćwiczeń, ale również daje perspektywę progresji podczas zajęć.

  

ATM PUMP

Są to zajęcia łączące trening fitnessowy i siłowy, na którym będą wykorzystywane sztangi. Tego typu zajęcia będą opierały się na treningu wytrzymałościowo-siłowym. Jest to idealna opcja treningu zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Umożliwia wyrzeźbienie ciała, wzmocnienie mięśni oraz spalenie tkanki tłuszczowej.

 

TABATA

Zajęcia w oparciu o protokół tabaty. Praca w 20 s. seriach z 10 s. przerwą. Taka forma zajęć znacznie przyspiesza procesy metaboliczne, a tym samym spalanie tkanki tłuszczowej. Będzie idealnym uzupełnieniem twoich codziennych treningów.

 

FUNCTIONAL STEP 

Są to zajęcia ze znanym wszystkim stepem. Kto zatęsknił za choreografią, ale jednocześnie ceni sobie dobry trening wzmacniający, znalazł właśnie coś dla siebie! Functional step to połączenie wzmacniania wyłącznie z obciążenie własnego ciała z choreografią, ponieważ całość uczona jest metodycznie do muzyki, a na koniec powstaje wielki finał, złożony z ćwiczeń funkcjonalnych. Czym są ćwiczenia funkcjonalne? Na tej lekcji na pewno poprawisz swoją mobilność, sprawność, wytrzymałość oraz siłę. 

 

FUNCTIONAL MIX

Trening funkcjonalny przy użyciu obciążenia własnego ciała. Na zmianę będą to zajęcia FUNCTIONAL STEP oraz FUNCTIONAL FLOOR. Podczas tego treningu pracujesz nad wytrzymałością, siłą, koordynacją oraz mobilnością, a przy tym świetnie się bawisz. Trening ten niesamowicie rozwinie Cię ruchowo. Z zajęć na zajęcia obserwujesz, jak zwiększają się Twoje indywidualne możliwości. Jest to choreografia funkcjonalna, jesteś w ciągłym ruchu, w związku z tym Twój metabolizm wchodzi na wyższe obroty i możesz spalić podczas tych zajęć mnóstwo kalorii. 

 

ANIMAL FLOW

Innowacyjny system treningowy, oparty o ćwiczenia kalisteniczne imitujace ruchy poruszania się zwierząt. Na tych zajeciach pracujesz wyłącznie z obciążeniem własnego ciała. Ćwiczenia zawierają w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, które po połączeniu ze sobą w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch tworzą tzw. flow. Jest to trening, na którym poprawisz swoją mobilność, elastyczność i stabilizację ciała oraz udoskonalisz koordynację ruchową. Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie kośćca ciała i mięśni stabilizujacych sylwetkę. Elementy treningu zawierają spirale, rotacje, wygiecia do przodu i do tyłu zwiększając tym samym świadomość pracy z ciałem. Pozytywne efekty odczuwają zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.