GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

trening personalny

najlepszy sposób na realizację Twoich marzeń!

Trening personalny — dla kogo?


Treningi personalne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla pań, jak i dla panów.


Kobiety, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów, chcą wrócić do formy po porodzie lub kontuzji, bądź też mają na celu wymodelowanie swojej sylwetki, coraz częściej wybierają pracę pod okiem personalnego trenera. W klubie atmosfera może nim być zarówno kobieta, jak i mężczyzna, co daje pełny komfort i zaufanie w rozmowie o swoich potrzebach.


Mężczyźni, którzy ponownie chcą czuć się silni i sprawni albo marzą o tym, aby ponownie założyć swój ulubiony garnitur, powinni postawić na efektywność i kompleksowość podejścia do treningu. Osoby, których celem jest wystartowanie w amatorskim maratonie lub wyprawa wysokogórska potrzebują specjalisty, który poprowadzi ich do zamierzonych celów.


Treningi te są bezcenne dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Nie popełniaj błędów na początku swojej drogi, bo one mogą kosztować Cię utratę motywacji lub brak efektów! Nie popadaj w rutynę, bo nawet doświadczony miłośnik sportu potrzebuje nowych impulsów i zadbania o szczegóły — pamiętaj, że mistrz często jest lepszy tylko o kilka centymetrów od reszty peletonu!


Każdy wiek jest dobry, by podjąć aktywność fizyczną i zadbać o swoje zdrowie pod czujnym okiem doświadczonego trenera! Zapraszamy młodzież i osoby starsze, każdy uzyska optymalne wsparcie w dążeniu do swojego celu.


Czy trening personalny to tylko ćwiczenia?


Aby Twoje ciało było sprawne i silne oraz wyglądało tak, jak sobie tego życzysz, potrzeba wielu starań. Abyś osiągnął zamierzone cele, musimy synergicznie włączyć różne działania: trening fizyczny, odpowiednie odżywianie, suplementację, odnowę biologiczną oraz przede wszystkim właściwą motywację. Zadaniem trenera personalnego jest pomóc Ci na każdym z tych obszarów. Jedynie właściwe połączenie tych wszystkich elementów zagwarantuje Ci sukces.

Co zyskasz dzięki treningom personalnym w klubie atmosfera fitness & wellness?

1. Indywidualne podejście — bo Twoje potrzeby i oczekiwania są najważniejsze.
2. Specjalistę i asystenta — bo potrzebujesz kompleksowego wsparcia, aby osiągnąć sukces.
3. Szybsze efekty — bo Twój czas jest bardzo cenny.
4. Motywację — bo Ty też możesz mieć chwile zwątpienia.
5. System Gravity — wyjątkowo efektywny i bezpieczny trening z najnowszym sprzętem, wyłącznie dla Ciebie!

 

1. Zyskujesz indywidualne podejście:
Wiedza Naszych trenerów pozwoli na indywidualne podejście do Twoich potrzeb, celów i oczekiwań. Instruktor podczas treningu jest wyłącznie do Twojej dyspozycji — poświęca Ci 100% swojej uwagi, dzięki czemu możesz być pewien, że każde ćwiczenie wykonujesz w prawidłowy sposób, co daje gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa i efektywności.


2. Zyskujesz asystenta i specjalistę:
Instruktor będzie nie tylko Twoim trenerem, ale także doradcą, dietetykiem, specjalistą w zakresie zdrowego stylu życia a z czasem może nawet stać się Twoim przyjacielem. Nasi trenerzy to ludzie z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ćwicząc z nimi zyskasz dostęp do kopalni wiedzy — jakie ćwiczenia są dla ciebie najbardziej odpowiednie, w jaki sposób powinieneś/aś się odżywiać oraz jak efektywnie regenerować. Trener dobierze Ci kompleksowy plan treningowy i będzie pilnował, abyś bezwzględnie go przestrzegał. Na bieżąco będzie monitorował postępy w treningach, w razie potrzeby doradzi zastosowanie odpowiednich suplementów i odżywek. Założy kartotekę, w której będzie zapisywał Twoje (zmieniające się) parametry takie jak: waga, poziom tkanki tłuszczowej, poziom tkanki mięśniowej, liczbę wykonywanych powtórzeń danego ćwiczenia, ciężary z jakimi pracujesz. Dzięki temu, po pewnym czasie dostaniesz do ręki niezbite dowody na to, że Twój wysiłek się opłacił i zobaczysz progres, jaki osiągnąłeś/aś. Będzie to doskonałe podsumowanie ciężkiej pracy jaką wykonałeś/aś.


3. Zyskujesz szybsze efekty:
Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie czas jest jedną z najcenniejszych wartości każdego człowieka: pogodzenie pracy, rodziny, przyjaciół, własnego rozwoju oraz czasu na relaks i wytchnienie wydaj się dziś niemal niemożliwe. Możemy pomóc Ci jednak zadbać o Twoje zdrowie i ciało w najefektywniejszy sposób. Personalny trener w ciągu jedynie 60 minut przeprowadzi kompleksowy trening dopasowany do Twoich możliwości i celów. Zadba o Twój sprzęt, poprawną technikę i urozmaicenie treningu. Już dwa treningi w tygodniu oraz przestrzeganie zaleceń trenera zmienią jakość Twojego życia bezpowrotnie.


4. Zyskujesz motywację:
Pracując z własnym trenerem dużo trudniej będzie Ci opuścić trening, skończą się wymówki i wymyślane na biegu usprawiedliwienia. Poza tym masz pewność, że nie braknie Ci motywacji. Instruktor wie jak, w krytycznym momencie, wesprzeć, zmotywować i zmobilizować swojego podopiecznego do działania. Możesz być pewien, że ta systematyczność Ci się opłaci.