GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

recepcja

Maria Budkowska

Manager recepcji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk Geograficznych. Moją życiową pasją są podróże, uwielbiam odkrywać i poznawać nowe miejsca. Góry są dla mnie wyzwaniem, a także miejscem w którym czuję się wolna i bezpieczna. Przyjaciele i rodzina są dla mnie oparciem, motywują mnie do dalszego działania i rozwoju swoich zainteresowań.
Moje życiowe motto 'dzień bez czekolady to dzień stracony' ;)

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
atmosfera, którą tworzą ludzie z którymi pracuję.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
radość i satysfakcję z kontaktu z innymi.

 

Adrianna Zabielska


Doradca klienta


Nazywam się Adrianna i jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku gospodarka przestrzenna. Osoba studiująca gospodarkę przestrzenną zajmuje się zagadnieniami związanymi z planowaniem i kształtowaniem przestrzeni miejskiej oraz rozwojem regionów. Uczę się analizować i projektować różnego rodzaju plany zagospodarowania przestrzennego. Studia z gospodarki przestrzennej wymagają dużych umiejętności analitycznych jak również umiejętności pracy w grupie. Studiując gospodarkę przestrzenną i pracując w klubie Atmosfera fitness & wellness łącze dwie różne dziedziny co tworzy bogaty zestaw umiejętności, który może wpłynąć na atrakcyjność klubu i zwiększyć zadowolenie klientów.

 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:

Wykonywanie zadań w sposób rzetelny i skuteczny, dbanie o jakość wykonanej pracy oraz terminowość jej realizacji. Ważne jest także zachowanie profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia zarówno do współpracowników oraz klientów. Istotne jest rozwijanie swoich umiejętności, aby móc efektywniej wykonywać powierzone zadania i zdobywać nowe kompetencje. W pracy najważniejsza jest satysfakcja z wykonywanych zadań oraz poczucie, że wnosi się wartość i pomaga ludziom. Ponadto, równie ważne są dobre relacje ze współpracownikami oraz kultura organizacyjna, która sprzyja efektywnej i przyjemnej pracy w zespole.

 

Praca w klubie atmosfera fitness & welness daje mi:

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness pozwala na bezpośredni kontakt z ludźmi, co jest dla mnie bardzo cenne. Praca w klubie przyczynia się do rozwoju umiejętności miękkich, takich jak umiejętności interpersonalne, komunikacyjne. Praca ta wymaga elastyczności i dostosowywania się do różnych potrzeb klientów, co pozwala na rozwój jeszcze szerszego wachlarza umiejętności. Praca w klubie Atmosfera fitness & wellness wymaga umiejętności organizacyjnych, takich jak planowanie, zarządzanie czasem i koordynacja zadań. Dzięki temu mogę rozwijać swoje umiejętności organizacyjne i efektywności w pracy. Praca ta motywuje również do zdrowego stylu życia i zachęca do regularnych ćwiczeń.

Podsumowując, praca na recepcji siłowni może uczyć wielu umiejętności, które są przydatne nie tylko w pracy na siłowni, ale również w innych dziedzinach zawodowych i życiowych.

 

Oliwia Stanisławska


Doradca klienta

 

Cześć, jestem absolwentką szkoły mundurowej, a aktualnie studiuje kryminologię. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki i słuchać muzyki. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.

 

 

 

 
Dla mnie w pracy najważniejsze jest:

Współpraca i miła atmosfera :)

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:

Możliwość rozwoju i bycie sobą

 

 

Julia Grzędowska


Doradca klienta

 

Cześć, jestem Jula i studiuje dziennikarstwo. Od najmłodszych lat interesuje się muzyką oraz jestem ogromną fanką kreatywnego spędzania czasu. Do tego uwielbiam zwiedzać świat i poznawać nowych ludzi. Często zarażam uśmiechem.

 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
Dobra komunikacja

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:

Możliwość poszerzenia horyzontów oraz pomaga zdobyć nowe jak i przydatne doświadczenia.

Do zobaczenia na recepcji! :)

Wiktoria Stępień


Doradca klienta

 

Jestem studentką fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie uczę się jak pomagać innym ludziom, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Sport towarzyszy mi od dawna, jednak moją największą miłością są biegi długodystansowe i jazda na rolkach. Mimo że kocham spędzać czas z innymi ludźmi, w wolnych chwilach chętnie wybieram się na długi spacer po lesie.

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:

Współpraca i pozytywna energia

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:

Możliwość poznawania fantastycznych ludzi z ogromna wiedzą i doświadczeniem

Laura Oleksiejczuk

Doradca klienta

Cześć! Jestem Laura. Najczęściej możecie spotkać mnie w centrum Naszego klubu - czyli na recepcji, ale czasem towarzyszę Wam również na zajęciach. Chętnie wprowadzę Was w Naszą Atmo-strefę i sprzedam dawkę dziennego optymizmu. Do zobaczenia w klubie!

 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
Pewnie będę banalna, ale otoczenie oraz atmosfera którą tworzą ludzie - klubowicze oraz ekipa współpracowników którzy sprawiają, że do pracy przychodzisz z chęcią i zadowoleniem i wiesz, że wszyscy są w tym samym miejscu, w tym samym celu co Ty - żeby tworzyć atmosferę. Za to właśnie uwielbiam to miejsce!

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
Poczucie satysfakcji oraz spełnienia z możliwości bycia sobą a także poszerzenie horyzontów i pole do rozwoju!