GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

recepcja

Maria Budkowska

Manager recepcji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk Geograficznych. Moją życiową pasją są podróże, uwielbiam odkrywać i poznawać nowe miejsca. Góry są dla mnie wyzwaniem, a także miejscem w którym czuję się wolna i bezpieczna. Przyjaciele i rodzina są dla mnie oparciem, motywują mnie do dalszego działania i rozwoju swoich zainteresowań.
Moje życiowe motto 'dzień bez czekolady to dzień stracony' ;)

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
atmosfera, którą tworzą ludzie z którymi pracuję.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
radość i satysfakcję z kontaktu z innymi.

 

Patrycja Krasińska


Doradca klienta


Ze sportem mam do czynienia od najmłodszych lat. Zawsze lubiłam gry zespołowe, a najbardziej bliska memu sercu była siatkówka i tak zostało do dziś. Od niedawna moją pasją są góry. Będąc na szlaku, czuję się wolna i szczęśliwa. Uwielbiam pokonywać bariery, które na początku wydają się nie do przejścia. Czuję wtedy największą satysfakcję z osiągniętego celu. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina, na którą wiem, że zawsze mogę liczyć.


Dla mnie w pracy najważniejsza jest:
możliwość rozwoju oraz atmosfera, którą tworzą ludzie, z którymi pracuję i od których mogę się nauczyć czegoś nowego i wartościowego.


Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
dużo radości, satysfakcję i chęć działania.

 

Hanna Błażejewska

Doradca klienta

Jestem studentką logistyki na Politechnice Łódzkiej. Od kilku lat moim ulubionym zajęciem jest chodzenie po górach – tam czuję się naprawdę szczęśliwa. Od małego jestem bardzo związana z muzyką, dlatego moją ulubioną formą aktywności fizycznej jest taniec. Wolny czas bardzo lubię spędzać na sali fitness albo piekąc różne słodkości dla moich bliskich, którzy są dla mnie najważniejsi i dają mi w życiu ogromną motywację do działania. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
przebywanie wśród osób z pozytywną energią i zachęcanie innych do poszerzenia naszego atmosferycznego grona ;)  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
możliwość otworzenia się i przełamywania własnych barier oraz poznawania "od zaplecza" branży fitness.

 

Natalia Przyszewska

Doradca klienta

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Praca na recepcji w Atmosferze zapewnia mi doskonalenie aspektu dotyczącego nawiązywania relacji interpersonalnych, które stanowią klucz do skutecznej komunikacji. Mój dzień wypełniają zarówno studia, jak i praca. Jako formę wypoczynku preferuję czas z lekturą, która poprawia funkcjonowanie procesów poznawczych, a przede wszystkim dostarcza wielu pozytywnych emocji. Wolny czas zazwyczaj spędzam na świeżym powietrzu poza miastem – są to niezwykłe chwile, które często wiążą się z jazdą na rowerze lub długimi spacerami. Możliwość witalnego odpoczynku z dala od zgiełku miasta dostarcza mi ogromnej dawki energii, niezbędnej do mierzenia się z wyznaczonymi celami. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
umiejętność empatycznego słuchania, współpraca zespołowa oraz tworzenie przyjaznej aury.  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
Możliwość pracy z osobami odznaczającymi się ogrmonym optymizmem. Praca w Atmosferze jest dla mnie źródłem impulsu pobudzającego do działania.