GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

recepcja

Maria Budkowska

Manager recepcji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk Geograficznych. Moją życiową pasją są podróże, uwielbiam odkrywać i poznawać nowe miejsca. Góry są dla mnie wyzwaniem, a także miejscem w którym czuję się wolna i bezpieczna. Przyjaciele i rodzina są dla mnie oparciem, motywują mnie do dalszego działania i rozwoju swoich zainteresowań.
Moje życiowe motto 'dzień bez czekolady to dzień stracony' ;)

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
atmosfera, którą tworzą ludzie z którymi pracuję.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
radość i satysfakcję z kontaktu z innymi.

 

Patrycja Krasińska


Doradca klienta


Jestem studentką Politechniki Łódzkiej na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Ze sportem mam do czynienia od najmłodszych lat. Zawsze lubiłam gry zespołowe, a najbardziej bliska memu sercu była siatkówka i tak zostało do dziś. Od niedawna moją pasją są góry. Będąc na szlaku, czuję się wolna i szczęśliwa. Uwielbiam pokonywać bariery, które na początku wydają się nie do przejścia. Czuję wtedy największą satysfakcję z osiągniętego celu. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina, na którą wiem, że zawsze mogę liczyć.


Dla mnie w pracy najważniejsza jest:
możliwość rozwoju oraz atmosfera, którą tworzą ludzie, z którymi pracuję i od których mogę się nauczyć czegoś nowego i wartościowego.


Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
dużo radości, satysfakcję i chęć działania.

 

Joanna Grabarczyk

Doradca klienta

Jestem byłą uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Moim największym sukcesem był udział w spektaklach baletowych Teatru Wielkiego w Łodzi, tj. "Jezioro łabędzie" czy "Dziadek do orzechów". Od najmłodszych lat prowadzę aktywny styl życia i nie lubię siedzieć w miejscu. Fitness to coś, w czym czuję się naprawdę świetnie, uwielbiam uczucie satysfakcji po udanym treningu. Samotne chwile lubię spędzać z dobrą książką i gorącą herbatą. Moją ostoją jest rodzina, bo kocha najbardziej i nadaje życiu sens.

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
dzielenie się pozytywną energią, uśmiechem i tworzenie ciepłych relacji z ludźmi.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
szansę na poznanie fantastycznych osób, pracę ze wspaniałym zespołem i miejsce, do którego chętnie wracam..

 

Karolina Wysocka

Doradca klienta

Jestem studentką Technologii Żywności na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Od najmłodszych lat towarzyszy mi sport, zaczynając od trenowania tenisa ziemnego i koszykówki a kończąc na siłowni. W wolnych chwilach jest mnie wszędzie pełno. Nie lubię siedzieć bezczynnie, zawsze znajdę sobie zajęcie. Na sali treningowej oraz w życiu przywiązuję dużą wagę do realizacji postawionych sobie celów. A na co dzień najważniejsze są dla mnie bliskie osoby, w których zawsze znajdę oparcie.

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
codzienny uśmiech, budowanie relacji z klientem oraz przebywanie w otoczeniu osób, od których mogę nauczyć się czegoś nowego. 

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
dawkę pozytywnej energii oraz chęć rozwoju.

 

Hanna Błażejewska

Doradca klienta

Jestem studentką logistyki na Politechnice Łódzkiej. Od kilku lat moim ulubionym zajęciem jest chodzenie po górach – tam czuję się naprawdę szczęśliwa. Od małego jestem bardzo związana z muzyką, dlatego moją ulubioną formą aktywności fizycznej jest taniec. Wolny czas bardzo lubię spędzać na sali fitness albo piekąc różne słodkości dla moim bliskich, którzy są dla mnie najważniejsi i dają mi w życiu ogromną motywację do działania. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
przebywanie wśród osób z pozytywną energią i zachęcanie innych do poszerzenia naszego atmosferycznego grona ;)  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
możliwość otworzenia się i przełamywania własnych barier oraz poznawania "od zaplecza" branży fitness.