GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

recepcja

Maria Budkowska

Manager recepcji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk Geograficznych. Moją życiową pasją są podróże, uwielbiam odkrywać i poznawać nowe miejsca. Góry są dla mnie wyzwaniem, a także miejscem w którym czuję się wolna i bezpieczna. Przyjaciele i rodzina są dla mnie oparciem, motywują mnie do dalszego działania i rozwoju swoich zainteresowań.
Moje życiowe motto 'dzień bez czekolady to dzień stracony' ;)

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
atmosfera, którą tworzą ludzie z którymi pracuję.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
radość i satysfakcję z kontaktu z innymi.

 

Joanna Grabarczyk

Doradca klienta

Jestem byłą uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Moim największym sukcesem był udział w spektaklach baletowych Teatru Wielkiego w Łodzi, tj. "Jezioro łabędzie" czy "Dziadek do orzechów". Od najmłodszych lat prowadzę aktywny styl życia i nie lubię siedzieć w miejscu. Fitness to coś, w czym czuję się naprawdę świetnie, uwielbiam uczucie satysfakcji po udanym treningu. Samotne chwile lubię spędzać z dobrą książką i gorącą herbatą. Moją ostoją jest rodzina, bo kocha najbardziej i nadaje życiu sens.

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
dzielenie się pozytywną energią, uśmiechem i tworzenie ciepłych relacji z ludźmi.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
szansę na poznanie fantastycznych osób, pracę ze wspaniałym zespołem i miejsce, do którego chętnie wracam..

 

Hanna Błażejewska

Doradca klienta

Jestem studentką logistyki na Politechnice Łódzkiej. Od kilku lat moim ulubionym zajęciem jest chodzenie po górach – tam czuję się naprawdę szczęśliwa. Od małego jestem bardzo związana z muzyką, dlatego moją ulubioną formą aktywności fizycznej jest taniec. Wolny czas bardzo lubię spędzać na sali fitness albo piekąc różne słodkości dla moich bliskich, którzy są dla mnie najważniejsi i dają mi w życiu ogromną motywację do działania. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
przebywanie wśród osób z pozytywną energią i zachęcanie innych do poszerzenia naszego atmosferycznego grona ;)  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
możliwość otworzenia się i przełamywania własnych barier oraz poznawania "od zaplecza" branży fitness.

 

Natalia Przyszewska

Doradca klienta

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Praca na recepcji w Atmosferze zapewnia mi doskonalenie aspektu dotyczącego nawiązywania relacji interpersonalnych, które stanowią klucz do skutecznej komunikacji. Mój dzień wypełniają zarówno studia, jak i praca. Jako formę wypoczynku preferuję czas z lekturą, która poprawia funkcjonowanie procesów poznawczych, a przede wszystkim dostarcza wielu pozytywnych emocji. Wolny czas zazwyczaj spędzam na świeżym powietrzu poza miastem – są to niezwykłe chwile, które często wiążą się z jazdą na rowerze lub długimi spacerami. Możliwość witalnego odpoczynku z dala od zgiełku miasta dostarcza mi ogromnej dawki energii, niezbędnej do mierzenia się z wyznaczonymi celami. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
umiejętność empatycznego słuchania, współpraca zespołowa oraz tworzenie przyjaznej aury.  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
Możliwość pracy z osobami odznaczającymi się ogrmonym optymizmem. Praca w Atmosferze jest dla mnie źródłem impulsu pobudzającego do działania.