GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

recepcja

Patrycja Krasińska


Manager recepcji


Jestem studentką Politechniki Łódzkiej na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Ze sportem mam do czynienia od najmłodszych lat. Zawsze lubiłam gry zespołowe, a najbardziej bliska memu sercu była siatkówka i tak zostało do dziś. Od niedawna moją pasją są góry. Będąc na szlaku, czuję się wolna i szczęśliwa. Uwielbiam pokonywać bariery, które na początku wydają się nie do przejścia. Czuję wtedy największą satysfakcję z osiągniętego celu. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina, na którą wiem, że zawsze mogę liczyć.


Dla mnie w pracy najważniejsza jest:
możliwość rozwoju oraz atmosfera, którą tworzą ludzie, z którymi pracuję i od których mogę się nauczyć czegoś nowego i wartościowego.


Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
dużo radości, satysfakcję i chęć działania.

 

Karolina Wysocka

Doradca klienta

Jestem studentką Technologii Żywności na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Od najmłodszych lat towarzyszy mi sport, zaczynając od trenowania tenisa ziemnego i koszykówki a kończąc na siłowni. W wolnych chwilach jest mnie wszędzie pełno. Nie lubię siedzieć bezczynnie, zawsze znajdę sobie zajęcie. Na sali treningowej oraz w życiu przywiązuję dużą wagę do realizacji postawionych sobie celów. A na co dzień najważniejsze są dla mnie bliskie osoby, w których zawsze znajdę oparcie.

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
codzienny uśmiech, budowanie relacji z klientem oraz przebywanie w otoczeniu osób, od których mogę nauczyć się czegoś nowego. 

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
dawkę pozytywnej energii oraz chęć rozwoju.

 

Hanna Błażejewska

Doradca klienta

Jestem studentką logistyki na Politechnice Łódzkiej. Od kilku lat moim ulubionym zajęciem jest chodzenie po górach – tam czuję się naprawdę szczęśliwa. Od małego jestem bardzo związana z muzyką, dlatego moją ulubioną formą aktywności fizycznej jest taniec. Wolny czas bardzo lubię spędzać na sali fitness albo piekąc różne słodkości dla moich bliskich, którzy są dla mnie najważniejsi i dają mi w życiu ogromną motywację do działania. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
przebywanie wśród osób z pozytywną energią i zachęcanie innych do poszerzenia naszego atmosferycznego grona ;)  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
możliwość otworzenia się i przełamywania własnych barier oraz poznawania "od zaplecza" branży fitness.

 

Lidia Zajączkowska

Doradca klienta

Jestem studentką wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od początku studiów ważne było dla mnie efektywne łączenie pracy z nauką. Atmosfera umożliwiła mi dodatkowo rozwijanie moich umiejętności społecznych, jak i fizycznych. Spotkałam tutaj wspaniałych ludzi, z którymi tworzymy zgrany zespół i motywujemy się do działania. Na co dzień nie jestem związana ze sportem, jednak – gdy tylko mam chwilę – staram się go wplatać w moje zabiegane życie, a chęć do tego zawdzięczam naszym trenerom. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
możliwość doskonalenia umiejętności miękkich.  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
nowe, cudowne znajomości.

 

Natalia Przyszewska

Doradca klienta

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Praca na recepcji w Atmosferze zapewnia mi doskonalenie aspektu dotyczącego nawiązywania relacji interpersonalnych, które stanowią klucz do skutecznej komunikacji. Mój dzień wypełniają zarówno studia, jak i praca. Jako formę wypoczynku preferuję czas z lekturą, która poprawia funkcjonowanie procesów poznawczych, a przede wszystkim dostarcza wielu pozytywnych emocji. Wolny czas zazwyczaj spędzam na świeżym powietrzu poza miastem – są to niezwykłe chwile, które często wiążą się z jazdą na rowerze lub długimi spacerami. Możliwość witalnego odpoczynku z dala od zgiełku miasta dostarcza mi ogromnej dawki energii, niezbędnej do mierzenia się z wyznaczonymi celami. 

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
umiejętność empatycznego słuchania, współpraca zespołowa oraz tworzenie przyjaznej aury.  

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
Możliwość pracy z osobami odznaczającymi się ogrmonym optymizmem. Praca w Atmosferze jest dla mnie źródłem impulsu pobudzającego do działania.