GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

przyjaciele atmosfery

PraChleb

Chleb towarzyszy ludziom od tysięcy lat, jest podstawowym i codziennym pokarmem na całym świecie.

Dla nas chleb jest pasją, pokarmem i przyszłością, gdyż „właściwe odżywianie będzie medycyną jutra”. By uzyskać chleb nieskażony współczesną technologią, sięgnęliśmy do korzeni, praźródła. Poznaliśmy sztukę komponowania doskonałego chleba, na wszystkich jej etapach.

Każdy człowiek ma prawo dbać o własne zdrowie, a w szczególności swoich dzieci i bliskich. Oferujemy nasze PraChleby wszystkim tym, dla których najważniejsze jest zdrowie i związany z nim komfort życia. Z nami odkryjesz właściwości chleba na nowo i zachwycisz się nimi tak jak my.

Kocham Przygodę

Nasz młody zespół pozwoli Wam zorganizować wszelkiego rodzaju wyjazdy, zarówno służbowe jak i prywatne, w bardzo atrakcyjnej cenie.

więcej...

Dodent

Gabinet Wyszyńskiego 61 to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób poszukujących profesjonalnych zabiegów stomatologicznych i kosmetycznych na najwyższym poziomie

więcej...

KEEP YOUR BALANCE!

Marka keepyourbalance oferuje treningi personalne, plany żywieniowe, współpracę online dla początkujących i zaawansowanych. Da Wam pewność, że osiągniecie rezultat w najbardziej optymalnym czasie i będziecie umieli go utrzymać. 

więcej...

OLIMP SPORT NUTRITION

Olimp sport nutrition to największy producent suplementów diety i odżywek w Polsce. Jest również czołowym producentem w Europie i na świecie. 

więcej...

Body Chief is a lifestyle!

Kochamy to, co robimy!

Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i odkrywcami nowych smaków. Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale pragniemy zarazić Cię pasją do zdrowego odżywiania. Pokazać jak żyć zdrowo i smacznie oraz pomóc Ci osiągnąć wymarzone cele. I uświadomić jakie to może być satysfakcjonujące!

 

https://bodychief.pl/

Soap Deli - Manufaktura Naturalnego Mydła

Pracownia mydła Soap Deli to wyjątkowe, naturalne mydła, ręcznie robione według tradycyjnej receptury. W składzie można znaleźć tylko zmydlone oleje roślinne i lokalne warzywa. Mydła pielęgnują skórę, pozostawiając ją zdrową i nawilżoną.

 

www.facebook.com/soapdeli.naturalnie
www.soapdeli.pl

EXITchampions

Zapraszamy do gry w Pokojach Zagadek oraz do zabawy w pierwszym w Polsce Pokoju Furii, dokąd można się wybrać w ramach integracji firmowej, spotkania ze znajomymi, przyjaciółmi czy też z rodziną. 

więcej...

Jestem FIT!

JestemFIT.pl to portal dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas i dbają o swoje zdrowie oraz kondycję. Zajmuje się  tematyką sportową i dietetyczną, zapewnia ogromną dawkę motywacji.

Zainspiruj się w stylu FIT!

 

Fryzjernia Nunez

Jako naszym Klubowiczom przysługuje Wam rabat 15% na usługi Fryzjerni! Wystarczy okazać ulotkę, którą znajdziecie w atmosferze.

więcej...