GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

jak zacząć

WIZYTA W KLUBIE

Nie miałeś/łaś jeszcze okazji przyjść do nas? Zrób to zaraz. Poznaj nas od środka i zacznij swoją przygodę razem z nami!

PIERWSZY TRENING

Masz już obrany cel? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Sprawdź naszą ofertę na stronie lub zadzwoń do klubu. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie zajęcia, dzięki którym osiągniesz swój cel!

 

WYBIERASZ SIĘ NA ZAJĘCIA GRUPOWE?

Pamiętaj, że na każde zajęcia prowadzimy zapisy. Możesz do nas zadzwonić lub zapisać się w panelu klienta 3 dni przed danymi zajęciami. 

Regulamin zapisów na zajęcia grupowe.

COŚ CI WYPADŁO? Nie dotrzesz na zajęcia?

Daj znać do 3 godzin przed rozpoczęciem treningu, może ktoś inny skorzysta z Twojego miejsca.

NIE WIESZ CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Koniecznie spakuj do torby buty na zmianę, ręcznik, wygodny strój oraz sporą dawkę pozytywnej energii! Chociaż... energię zapewnimy MY!

BOISZ SIĘ PRZYJŚĆ?

Niepotrzebnie! Każdy kiedyś zaczynał, a my jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Najpierw zabierzemy Cię na małą wycieczkę po klubie, abyś mógł/mogła zobaczyć jak funkcjonuje i jakie atrakcje na Ciebie czekają. Po zwiedzeniu wszystkich naszych kątków oddamy Cię w ręce instruktora. Przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę na temat Twojego celu, nawyków żywieniowych oraz ograniczeń spowodowanych problemami zdrowotnymi. A następnie... do dzieła!

ANALIZA SKŁADU CIAŁA, A CO TO?

Jest to badanie, dzięki któremu dowiesz się ile masz wody w organizmie, ile masy mięśniowej, a ile masy tłuszczowej. Na podstawie tego badania instruktor dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń dla Ciebie, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu! Dobrze jest je wykonać na samym początku swojej drogi treningowej, a po kilku tygodniach powtórzyć, by monitorować postępy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do zakładki analiza składu ciała.

CZAS NA PRZYJEMNOŚCI

Znajdź czas na zasłużony odpoczynek Twojego ciała i umysłu w naszej strefie relaksu.