GRAFIK

Wybierz zajęcia idealne dla siebie

JAK ZACZĄĆ

Sprawdź porady przygotowane z myślą o Tobie
i dowiedz się więcej.

ZASTĘPSTWA

Sprawdź czy Twoje ulubione zajęcia odbywają się bez zmian

recepcja

Maria Budkowska

Manager recepcji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk Geograficznych. Moją życiową pasją są podróże, uwielbiam odkrywać i poznawać nowe miejsca. Góry są dla mnie wyzwaniem, a także miejscem w którym czuję się wolna i
bezpieczna. Przyjaciele i rodzina są dla mnie oparciem, motywują mnie do dalszego działania i
rozwoju swoich zainteresowań.
Moje życiowe motto 'dzień bez czekolady to dzień stracony' ;)

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
atmosfera, którą tworzą ludzie z którymi pracuję.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
radość i satysfakcję z kontaktu z innymi.

 

Patrycja Krasińska


Doradca klienta


Jestem studentką Politechniki Łódzkiej na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Ze sportem mam do czynienia od najmłodszych lat. Zawsze lubiłam gry zespołowe, a najbardziej bliska memu sercu była siatkówka i tak zostało do dziś. Od niedawna moją pasją są góry. Będąc na szlaku, czuję się wolna i szczęśliwa. Uwielbiam pokonywać bariery, które na początku wydają się nie do przejścia. Czuję wtedy największą satysfakcję z osiągniętego celu. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina, na którą wiem, że zawsze mogę liczyć.


Dla mnie w pracy najważniejsza jest:
możliwość rozwoju oraz atmosfera, którą tworzą ludzie, z którymi pracuję i od których mogę się nauczyć czegoś nowego i wartościowego.


Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
dużo radości, satysfakcję i chęć działania.

 

Joanna Cholewińska

Doradca klienta

Jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale Nauk Geograficznych. Od najmłodszych lat związana byłam z teatrem i tańcem. Na scenę zawsze wchodzę z nowym przekonaniem, daje upust swoim emocjom i obserwuję magie jaka się zadzieje. Niezależnie od sytuacji staram się optymistycznie patrzeć na świat. Wolne chwile spędzam aktywnie, taniec oraz pływanie to moje ulubione dyscypliny sportu. W życiu najważniejsza jest dla mnie możliwość spełniania marzeń oraz rodzina.

Dla mnie w pracy najważniejsza jest:
wspaniała atmosfera, którą wspólnie tworzymy każdego dnia!

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
możliwość dzielenia się uśmiechem, oraz okazje do poznania fantastycznych osób.

Natalia Bernacka

Doradca klienta

Jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale Zarządzania. Mimo że studia, które wybrałam, związane są z obszarem rachunkowości, jednak sport był zawsze obecny w moim życiu. Każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie. Sala treningowa jest dla mnie odskocznią od codziennych problemów. Dążenie do postawionych sobie celów oraz przekraczanie własnych barier, są dla mnie jeszcze większą motywacją do dalszego działania i rozwijania swoich umiejętności.

Dla mnie w pracy najważniejsza jest:
atmosfera oraz satysfakcja z wykonywanej pracy.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
kontakt z innymi ludźmi oraz możliwość ciągłego rozwoju.

Zuzanna Kowalska

Doradca klienta

Jestem studentką Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Bardzo lubię podróżować i spędzać aktywnie czas. Odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi jest dla mnie świetnym doświadczeniem. Od zawsze uwielbiałam pływanie oraz gimnastykę. W każdej sytuacji próbuję dostrzegać pozytywne strony. Uważam, że nigdy nie powinniśmy poddawać się w dążeniu do upragnionego celu. W moim życiu ogromną rolę odgrywa rodzina oraz przyjaciele. To bliscy dają mi największe wsparcie i sprawiają, że jestem szczęśliwa.

Dla mnie w pracy najważniejsi są:
wspaniali ludzie wokół mnie i atmosfera, która tu panuje. Zawsze z pracy wychodzę w dobrym humorze. ;)

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
dużą dawkę motywacji oraz wiele radości.

 

Joanna Grabarczyk

Doradca klienta

Jestem byłą uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Moim największym sukcesem był udział w spektaklach baletowych Teatru Wielkiego w Łodzi, tj. "Jezioro łabędzie" czy "Dziadek do orzechów". Od najmłodszych lat prowadzę aktywny styl życia i nie lubię siedzieć w miejscu. Fitness to coś, w czym czuję się naprawdę świetnie, uwielbiam uczucie satysfakcji po udanym treningu. Samotne chwile lubię spędzać z dobrą książką i gorącą herbatą. Moją ostoją jest rodzina, bo kocha najbardziej i nadaje życiu sens.

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
dzielenie się pozytywną energią, uśmiechem i tworzenie ciepłych relacji z ludźmi.

Praca w klubie atmosfera fitness & wellness daje mi:
szansę na poznanie fantastycznych osób, pracę ze wspaniałym zespołem i miejsce, do którego chętnie wracam..